VETO na Zakon o nalezljivih boleznih (ZNB-D)!!!
Danes sem glasoval PROTI sprejetju zakona o vodah, vendar… samo zaradi podpore naraščajočega poenotenja naroda. Sam se zavedam, da sem glasoval MED VEČJIM in MANJŠIM ZLOM. Izbira je bila le navidezna, namreč glasovali smo o nečem, kar bi moralo biti vsakemu samoumevno, kar bi moralo biti del naših temeljnih vrednot. Ohranjanje in zaščita ne samo […]